NJOFTIME PUNE

Durres, Ofrohen Vende Pune

Rroga: 45000 ALL - 45000 ALL

Tipi i punes: Full-Time

Aplikimet skadojne me: 01-08-2023

Durres, Ofrohen Vende Pune


Kompania jone e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar, ne fushen e prodhimit te kepuceve tashme kerkon te zgjeroje stafin.


Ne jemi nje nga kompanite me te suksesshme e me te organizuara ne tregun shqiptar dhe operojme sipas kodit te punes duke respektuar te gjitha te drejtat e punetoreve.


Kerkohen punetore Meshkuj-Femra ne pozicionet:


-Punetor i procesit te injektimit.

-Punetor Magazine.


Kualifikimet


-Te kete deshire per te mesuar.

-Te bashkpunoje ne grup.

-Te kete eksperience ne makinen e strobelit.


Kompania operon sipas rregullores se kodit te punes, me kushte shume te mira pune dhe paga te kenaqshme.


*TRANSPORTI FALAS*


Te interesuarit duhet te kontaktojne Cel: 0694569720 , 0685131832Shko te lista